"HYDROISOL" Türkiye'ye Hoşgeldiniz.

"HYDROISOL" markasının formülasyonun  keşfedilmesini  ve üretilmesi  sağlayan İTH UrO RAN üniversitesi , 1985 yılında SSCB Bilim akademisi Bilim Enstitüsünün Kimya bölümünün devamı olarak PERM şehirinde kurulmuştur. 

Bilimsel araştırmalar arasında organik monomerlerin sentezi, yeni polimerlerin ve polimer bazlı kompozisyon malzemelerin oluşturulması, yeni katalitik sistemler esasında kimyasal süreçler geliştirmek için faaliyet göstermektedir.

Enstitü nezdindeki uygulamalı problemler departmanında Temel savaş teknolojileri ve özel proje geliştirme birimi aracılığıyla, Rusya Federasyonu Savunma Bakanlığı ile  ortak çalışma yapmaktadır.

"HYDROISOL" en yüksek kalitede iğne başlı  kristal üreten su yalıtım malzemesi kategorisinde bir çok ödül almış ve önemli beton yapı projelerinin su yalıtım problemlerine kesin ve uzun yıllar çözüm sunmuş inovatif bir su yalıtım malzemesidir. "HYDROISOL"  ürünleri Rusya Federasyonunda bulunan tesislerimizde üretilmekte ve birçok  ülkede satılmaktadır.

Firmamız NOTERSON Yalıtım ve Kimya A.Ş yakın zamanda HYDROISOL markasının Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu Genel Distribütörlüğünü almış olup ülkeler genelindeki müşterilerine en yüksek kalitede mühendislik ve  ürün tedarik hizmeti vermeyi misyon edinmiştir.